Reference firemních klientů

Děkujeme našim firemním studentům za milá slova a těšíme se na jejich jazykové pokroky!

 

Už cca půl roku docházím do Confucia na individuální výuku španělštiny s lektorem Luisem Palaciosem a jsem absolutně spokojený a nadšený. Luis je neuvěřitelně vnímavý, empatický a trpělivý a tajně ho podezírám, že umí číst myšlenky, protože vždy ví zcela přesně, co se pokouším říct a vždy mi napoví přesně to slovo, které si nemohu vzpomenout nebo neznám. Nechápu, jak to dělá. Jeho hodiny jsou vždy zajímavé, různorodé a zábavné, nejdůležitější ale je, že sám na sobě vidím obrovský progres. Vždycky jsem se trochu obával chodit do jazykovky, nevěřil jsem si a trochu jsem se styděl za podprůměrnou a lámanou úroveň, jakou mluvím. Luis mne tohoto zbytečného pocitu zbavil v podstatě hned na první hodině a momentálně jsem schopen mluvit španělsky zcela bez obav. Pokud chcete začít a naučit se fantastický a libozvučný jazyk, jakým je španělština, rozhodně doporučuji Luise a jazykovou školu Confucius. Velmi dobrou a příjemnou zkušenost mám také s lektorkami angličtiny Eve Eliášovou a Amandou Howe. A zmínit musím také tým báječných, milých, sympatických a ochotných recepčních. Děkuji.

Ivo Toth, 
Praha, travel assistance coordinator, Global assistance a.s.
13.6.2017


Chodím na výuku angličtiny již několik měsíců a jsem s výukou velmi spokojen, jak ze strany vybavenosti školy (+interakticní tabule), tak i výběr lektorů, dále kladně hodnotím znalost lektorů na anglický jazyk, vřele doporučuji, stačí vyzkoušet a již nikdy tuto školu neopustíte, dokud nebudete umět anglicky jako rodilí mluvčí :-)

Zdeněk Bočko, Praha 3, Jednatel, B&S Sales, spol. s r.o.
9.5.2017


Moje vysoké hodnocení vaší jazykové školy vychází především z těchto pohledů : Škola je vybavena moderní didaktickou techhnikou umožňující efektivní interaktivní výuku na vysoké úrovni. Lektoři svým přístupem navozují přátelskou atmosféru s důsledným a spravedlivým zapojováním všech studentů do výukového procesu. Komunikační schopnosti lektorů, jejich pohotové reakce a srozumitelná vysvětlení v duchu J.A. Komenského, nenechávají nikoho na pochybách, že je dobré navštěvovat právě tuto jazykovou školu.

Karel Novák, Praha 10, Technik - lektor, OSVČ v oblasti vzdělávání
5.3.2017


Škola mne velmi zaujala moderním vybavením učeben s audiovizuální technikou. Výuka je tím velmi zajímavá a neztrácíte pozornost i po 90-ti minutách učení. Jedna učebna je vybavena jako jazyková laboratoř s boxy, počítači a kvalitními sluchátky. Zatím je, bohužel, mimo provoz, ale prý to brzy spustí, tak to se už těším. Celková atmosféra školy je velmi přátelská, máte k disposici po celou dobu zdarma kávu, čaj, sušenky a vodu, zkrátka jako doma. Všichni lektoři, které jsem poznal, jsou na vysoké úrovni, jak česky mluvící, tak i rodilí mluvčí. Buď má vedení školy při výběru lektorů štěstí nebo tomu opravdu rozumí. CONFUCIUS bych rozhodně svým známým DOPORUČIL.

Petr Růžička, Praha 8, student UNYP
1.3.2017

Upřímně musím tuto jazykovou školu moc moc pochválit, jednak příjemné moderní prostředí, včetně techniky, dobrá dopravní dostupnost. Hlavní pro mě byla kvalita lektorky pro individuální studium paní Benešové, která je opravdu úžasná v tom duchu, že mi přišlo, že najednou nemám problém mluvit a mluvit i dobře. Motivovala mě zajímat se a nebát se němčiny. Jsem ráda, že jsem měla možnost absolvovat lekce právě s ní v budoucnu se opět obrátím na tuto jazykovku. Mám poměrně velké srovnání, studovala jsem i pomaturitní studium rok, celý život i v zaměstnání nás učili (ne moc kvalitně). VŘELE DOPORUČUJI VŠEM BUZKOVÁ

Veronika Buzková, Carent Praha
18.1.2017

 

Víkendový kurz více než naplnil má očekávání. Střídání lektorů z různých zemí a tedy i s různou angličtinou výuku zpestřilo a oživilo, což se vzhledem k množsví hodin, které jsme s angličtinou v kuse strávili, velice hodilo. Měla jsem i štěstí na spolustudenty, takže atmosféra byla odlehčená a víkend jsem si opravdu užila. Ocenila jsem i interaktivní tabuli. Opravdu jsme mluvili celý víkend jen anglicky a přesně to jsem potřebovala, Sentence Patterns jsou fajn, ale kdo si to pamatuje ?? Lektorka nám utřídila anglické časy z pohledu native speaker a pak už just speaking in Enlish.

Martina Cikhartová
17.10.2016

Když je něco prima, měli by se o tom ostatní dozvědět. Jazyková škola Confucius je prima, tak připojuji svoji pozitivní zkušenost. Po relativně krátké době studia poskočila moje angličtina z úrovně "jakž takž rozumím" na úroveň "domluvím se o všem". Nyní jsem v péči ruské učitelky Olgy, se kterou intenzivně pracujeme na mé ruštině. A výsledky už jsou znát, mluvím rusky). Děkuji Lucie, děkuji Olgo, jste pro mě velkým přínosem.

Markéta Richterová

 

S výukou v jazykové škole Confucius jsem velmi spokojen. Za dobu docházky na jazykové lekce jsem zaznamenal výrazný posun v mé jazykové vybavenosti a v sebedůvěře. Děkuji všem mým lektorům i vedení za jazykově kompetentní a osobní přístup.

Petr Jarolímek, koordinátor callcentra Global Assistance

 

S výukou v jazykové škole Confucius jsem nyní velmi spokojena. Výuka je vedena velmi kvalitními vyučujícími, jak rodilými, tak českými. Hodiny jsou z větší části věnovány konkrétním nedostatkům studenta a ve zbytku například diskuzi o všeobecných tématech. Výuka je plánována vždy s měsíčním předstihem, takže je možné vše naplánovat dle časových možností - jazyková škola se vždy snaží vyjít vstříc. Dále mi velmi vyhovuje možnost výuky v pracovním prostředí - není nutné někam dojíždět a velmi to šetří čas.

Ing. Monika Radová, analytik, Global Assistance

 

Do jazykové školy jsem se dostal tak trochu náhodou. V roce 2013 jsem se chystal do Peru a Bolívie a chtěl jsem umět alespoň slušně pozdravit. Proto jsem šel na letní intenzivní měsíční kurs španělštiny. Náš lektor Luis Palacios je jedním slovem prostě jedinečný a ty hodiny mě velmi bavili. Španělštinu ve svém běžném životě nepotřebuji, ale po návratu z Peru, když přišla nabídka na kurz španělštiny s Luisem, tak jsem neváhal a přihlásil se. Jazyky, které byly mým prokletím, jsou nyní mojí téměř zálibou. Hlavní zásluhu v tom jistě hraje Luis, ale férová cena kurzů a příjemné prostředí jazykové školy, která v posledních týdnech prošla výraznou proměnou k lepšímu, to vše dohromody lze hodnotit jen velmi velmi pozitivně.

Václav Kolpek