Lektoři školy Confucius jsou tu pro Vás od roku 2010, jen tým vzrostl z původních 4 členů na 35 a neustále se zvětšuje. Neučí totiž jen v sídle školy, ale věnují se také individuálním klientům online či u nich doma, a dochází do firem. Vždy se snažíme přizpůsobit se potřebám každého studenta. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku (8.00 - 21.00).

Naši lektoři se pravidelně účastní školení a praktických seminářů, aby se neustále zlepšovali ve výuce a hledání cestiček ke každému individuálnímu studentovi. Pravidelně se scházíme a vyměňujeme si zkušenosti a praktické tipy ohledně výuky. Kvalita výuky je pro nás naprosto zásadní.

Náš lektorský tým sestává z kvalifikovaných a zkušených českých lektorů i rodilých mluvčích ze všech koutů světa.

 

Lucie Kolářová

Lucie Kolářová

Jsem zakladatelkou jazykové školy Confucius. Jsem nejen ředitelkou, ale i lektorkou angličtiny s 16 letou zkušeností ve výuce.

Ve volném čase se věnuji svým dvěma pejskům a za chvíli mě čeká zkouška z letecké angličtiny.

Camelia Raduta

Camelia Raduta

Hello! I am Camelia Raduta from Bucharest, Romania. I have been teaching English for 11 years.

I enjoy being a teacher as I get to meet many people. I can hardly wait to meet every one of you.

Eva Eliášová

Eva Eliášová

Výuce angličtiny jsem se začala věnovat ještě během studia na univerzitě (studovala jsem Anglický jazyk a kulturu, pak Anglistiku a amerikanistiku). Když jsem nastoupila na doktorandské studium Anglické a americké literatury v roce 2010, začala jsem pracovat pro jazykovou školu Confucius jako lektorka anglického jazyka a přiležitostná překladatelka. Od té doby působím v Confuciu, jelikož učení a předávaní vědomostí mě nesmírně baví. Kromě jazyků mě zajímá esoterika a hermetické nauky.

Hana Smékalová

Hana Smékalová

Učím němčinu již od skončení vysokoškolského studia a po r. 1989 jsem se zaměřila na pomaturitní studium, zejména na přípravu k jazykovým zkouškám. Sedmnáct let jsem učila na Střední škole informačních technologii v Brně. Součástí výuky byla organizace dlouhodobých výměnných pobytů žáků se školami ve Würzburgu a Salzgitteru v Německu, při nich jsem žáky doprovázela, a proto jsem byla každý rok minimálně 2 měsíce v Německu. Od roku 2011 učím v jazykových kurzech a individuální lekce v Praze. Pro Confucius učím od roku 2013.

Mimo jazyky jsou moje koníčky např. cestování, zahrada a chalupa.

Luis Palacios

Luis Palacios

Jmenuji se Luis Palacios a jsem z Ekvádoru. Žiju v Čechách již 30 let. Dostatečná doba abych si osvojil češtinu jako svůj druhý mateřský jazyk. Mám rád přírodu a krásné bydlení za Prahou. Učím španělštinu od roku 2001 a myslím si že, jazyk, by se měl člověk učit spíš prakticky. V mých hodinách vystřídám konverzaci, poslechové a gramatické cvičení. Rád improvizuji. Učte se se mnou, a španělština nebude pro Vás španělská vesnice.

Buenos días, me llamo Luis Palacios y soy ecuatoriano. Vivo en la República Checa ya 30 años. Tiempo suficiente para hacer del checo mi segunda lengua materna. Doy clases desde el año 2001 y pienso que el hombre debería aprender lenguas de forma más práctica. En mis clases intercambio la conversación con ejercicios de audio y gramática. Me gusta improvisar. Vengan a aprender español conmigo y les aseguro que el español para Uds. "será pan comido".

Elena Nikitina

Hello! ¡Buenos días! Ahoj! Привет! 

My name is Elena. I am a native Russian speaker. I moved to the Czech Republic in 2014.  Studying different languages became my passion since University, where I have learned English and Spanish. I speak fluently English, Spanish and Czech. I enjoy every bit of my job. I teach in a lovely school 

where everyone is very respectful and supportive. In our lessons I will focus on teaching you in a way that suits your learning style. I’m looking forward to sharing my experience!

 

image-21-07-20-01-03-1.jpeg

Sarah Caré

Sarah Caré

Hello! Bonjour ! ¡Hola!
My name is Sarah Caré, and I am a French and Spanish teacher here at Confucius. I am a native French speaker and I speak fluently Spanish and English.
Last year I was in Spain; I came to Prague a month ago, and I really love this city! My Czech is slowly improving!
I always try to make my classes interesting and useful, because I keep bad memories of some boring classes I had as a student, and my last wish would be to reproduce them!
I love reading (in original language, when possible!) and playing the flute.

Si vous voulez améliorer votre français, o si queréis aprender español conmigo, I hope we will have a good time together!
See you soon!