Intenzivní pobyt na FLORIDĚ A KUBĚ

 

Objeli jsme Ameriku!

Při naší cestě po Americe jsme se i učili i výletovali. Po čtyřech efektivních hodinách s rodilým mluvčím jsme cestovali. Ale jak!

Z Ameriky do Havany jsme se dostali malým, privátním letadlem, což opravdu není jen tak. Stejným letadlem jsme se potom proletěli na Bahamy a vytvořili tak nezapomenutelný zážitek pro celou skupinu. Abyste si ale nemysleli, že cestujeme jen letadly, na konec naší americké cesty jsme podnikli jízdu po kanálech mezi aligátory, čímž mnozí z nás překonali své nejdivočejší představy.

Bimini paradise II AIRBOATS ALLIGATOR LIVE Cuban dog Hemingway Cuba vintage car I.JP Cuba handling I Cuba Lucy a street dog II Cuba monument Havana Street girl Havana vintage car I Cuba vintage car II FLORIDA FORD MUSEUM 11 2016 FLORIDA FORD MUSEUM 11 2016 II FLORIDA OUR SCHOOL FLORIDA Sanibel Karel II Lucy II FLORIDA Sanibel NO ALCOHOL Havana all together with Maria II Havana vintage car III Havana vintage car II Hemingway house II Hemingway house Miami Beach scooters II MIAMI AIR SIGHT II Our Florida car Training Flight Paigefield